Home > O firmie
26.11.2015

Nowy salon i nowy adres w Warszawie!

Z przyjemnością informujemy, że uruchamiamy dla Państwa nowy salon About S i Klinika Dźwięku w Warszawie, przy ulicy Limanowskiego 11 F.Tym samym opuszczamy ul. Wiertniczą, zbliżając się do centrum Warszawy,...

14.09.2015

DI EXPO 2015 – targi elektroniki użytkowej na Stadionie Narodowym

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów elektroniki użytkowej DI EXPO 2015 w dniach 2-4 października na Stadionie Narodowym w Warszawie.Zaprezentujemy się wspólnie z ABOUT – S projektującym inteligentne...

24.06.2015

Duotecno oraz Niko w Klinice Dźwięku

Innowacyjne rozwiązania w dziedzinie automatyki domowej zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym oferuje spółka About – S. Firma jest wyłącznym dystrybutorem sytemu belgijskich firm Duotecno oraz Niko, od teraz...

O firmie

Od 22 lat Klinika Dźwięku HOME CINEMA&MORE spełnia z pasją indywidualne oczekiwania Klientów ceniących sobie wysoką jakość dźwięku i obrazu oraz niebanalny design i indywidualne rozwiązania domowej automatyki. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji jest szerokie grono zadowolonych Klientów, ale także osiągnięcia na krajowych i europejskich konkursach.

 

Nazwa Klinika Dźwięku powstała w marcu 1999 roku. Od tego momentu stała się wspólna dla dwóch istniejących wcześniej firm:

RAK-SYSTEM-ELEKTRO: Warszawa (rok założenia 1991) oraz SILCAR: Kraków (rok założenia 1996)

Do roku 2002 firma działała w branży samochodowego audio, video i security. W maju 2002 Klinika Dźwięku otworzyła, pierwszy, elegancki salon audio/video w centrum handlowym w Polsce, będąc miedzy innymi pierwszym w Polsce autoryzowanym salonem LOEWE.

We wrześniu 2004 roku Klinika Dźwięku w PROMENADZIE otworzyła na II piętrze nowy salon oraz salon audio/video w Krakowie.

W listopadzie 2007 warszawska Klinika Dźwięku przeprowadziła się do własnego, pierwszego w Polsce (!) inteligentnego apartamentu w Wilanowie, jednak rozwój firmy spowodował, że stał się on za ciasny na siedzibę firmy w roku 2012, pod koniec którego Klinika Dźwięku HOME CINEMA&MORE uruchomiła przy ulicy Wiertniczej 120 w Warszawie inteligentny dom pokazowy KNX z salą kinową i pracownią projektową oraz salonem sprzedaży.

 

 

Włodzimierz Mucha (architekt), Cezary Stypułkowski (prezes PZU), Arkadiusz Walus (Klinika Dźwięku)

Włodzimierz Mucha (architekt), Cezary Stypułkowski (prezes PZU), Arkadiusz Walus (Klinika Dźwięku)

 

Beata i Michał Rej (Dagomed), Ryszard i Elżbieta Jasik (HiFi Sound Studio)

Beata i Michał Rej (Dagomed), Ryszard i Elżbieta Jasik (HiFi Sound Studio)

 

Zbigniew Tomaszczyk (architekt), Łukasz Kolasa(architekt)

Zbigniew Tomaszczyk (architekt), Łukasz Kolasa(architekt)

 

Agnieszka Schmidt (Villeroy&Boch), Maciej Krzewiński (PROMENADA), Anna Pietraszkiewicz (Kwiaciarnia Alium)

Agnieszka Schmidt (Villeroy&Boch), Maciej Krzewiński (PROMENADA), Anna Pietraszkiewicz (Kwiaciarnia Alium)

 

Adam Truszkowski (Bauer),   Małgorzata Tomczyk (Murator)

Adam Truszkowski (Bauer), Małgorzata Tomczyk (Murator)

 

Maj 2002
Pierwsza odsłona Kliniki Dźwięku: 
niezwykły salon dedykowany  uczcie zmysłów

 Nowy salon Kliniki Dźwięku to jedyne w swoim rodzaju miejsce w Polsce. Przygotowany z myślą o Audiofilach i najbardziej wymagającej Klienteli ceniącej wyśmienity obraz i dźwięk w eleganckiej oprawie jest miejscem, w którym powstają zupełnie nowe trendy.

Salon Klinki Dźwięku to miejsce niepowtarzalne, które w założeniu twórców ma być eleganckie i prestiżowe z profesjonalną obsługą najwyższej jakości. Salon i znajdujący się w nim sprzęt mają być również źródłem inspiracji dla architektów, projektantów wnętrz jak i tych wszystkich, którzy poszukują najlepszych rozwiązań by delektować nimi zmysły. To miejsce dla tych, którzy cenią wyrafinowaną rozrywkę dźwięku i obrazu na najwyższym poziomie. 

W salonie znalazł i znajdzie miejsce tylko sprzęt specjalnie wyselekcjonowany przez Klinikę Dźwięku; sprzęt wysokiej i najwyższej klasy, nowatorski, wyjątkowy i przede wszystkim dopracowany w najmniejszym szczególe. Wszystkie wyselekcjonowane urządzenia zostały wybrane również po to by wspólnie zestawione tworzyły kompleksowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających Klientów. Oferta obejmie:

  •  projektory, monitory plazmowe i LCD oraz telewizory najwyższej jakości;
  • elektronikę domową (stereo); 
  • elektronikę, kolumny i zestawy kolumn kina domowego;
  • monitory samochodowe i zestawy nawigacyjne;
  • zestawy kina samochodowego DVD i konsole gier;
  • samochodowe wyposażenia „office”

 W salonie Kliniki Dźwięku każdy Klient będzie mógł liczyć na pomoc specjalnie przeszkolonych specjalistów. Niezależnie od tego czy planuje wyrafinowany system do domu czy też do samochodu, specjaliści Kliniki Dźwięku przygotują najbardziej optymalny projekt uwzględniający wszelkie warunki i życzenia Klienta. Dzięki specjalnej selekcji możemy być pewni, że kompletny zestaw to doskonałe harmonijne rozwiązanie. Wybrany przez Klientów sprzęt może zostać zainstalowany i co ważne właściwie zestrojony przez zespół profesjonalnych instalatorów Kliniki Dźwięku.

Dotyczy to każdego zakupionego w salonie zestawu: począwszy od klasycznego stereo, poprzez kino domowe a skończywszy na kinie samochodowym. Kino samochodowe jest zresztą szczególną specjalnością firmy. 

Klinika Dźwięku jako pierwsza w Polsce projektuje i instaluje zestawy najbardziej renomowanych firm na świecie. Wystarczy zatem wyrazić zaledwie życzenie by niebawem cieszyć się wyśmienitą ucztą zmysłów w domu w i samochodzie.

 

Copyright 2012 Klinika Dźwięku | created by oxide creative agency
Top oferta